Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Málnaszörpöt lehet inni...

Málnaszörpöt lehet inni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet

málnát is lehet enni, semmi baja nem lesz a babának tőle

2013. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak annyira fáj a hasa, reméltem hogy megtaláltam az okát...
2013. ápr. 15. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:

??

Fáj a hasad a málnaszörptől?

Akkor lehet, túl töményre csináltad.

Semmi köze a terhességhez, nem is értem a kérdésed.

2013. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
? Nem az én hasam fáj és nem vagyok terhes. Olvasd el légyszi még egyszer.
2013. ápr. 15. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak piros lett a popsija, 10 hónap alatt csak egyszer, amikor málnaszörpöt ittam.
2013. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Befogta a székletét:)
2013. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lakt.Mónika ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mennyi idős a babád? Mit értesz hasfájás alatt? Te készíted a málnaszörpöt, vagy megveszed? ezt azért tartom fontosnak, mert a megvásároltban sok mesterséges anyag van, és elképzelhető, hogy az okozza a hasfájást. Egyébként a legújabb kutatások szerint nem okoz hasfájást sok étel, amire régen gondoltunk pl borsó, bab, káposzta, stb...Mert a te bélrendszeredben lebomlik, és nem megy át az anyatejjel, csak a zsírsavak, de az nincs a málnaszörpben.

Mikor kezdődtek a panaszok? Mennyi idős a babád? Hányszor szopizik 24 óra alatt? Mennyi kakis/pisis pelusa van 24 óra alatt?

2013. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia. Most lesz 4hetes és 1hete kezdődött. 3,5-4óránként eszik és minden második után legalább kakil. Bolti málnaszörpöt ittam, reméltem ha abbahagyom abbamarad a hasfájás is. Vettem infacolt, azt adom neki tegnap óta. Látszódik szegényen ahogy húzza össze magát, hirtelen visítva felsír ésörösödik, hogy nagyon fáj neki.
2013. ápr. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!