Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Műtét altatásban szoptatós...

Műtét altatásban szoptatós időszak alatt? Akinek volt, hogyan oldotta meg, hogy ne kelljen elapasztani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem volt, de úgy gondolom, hogy ha tartalékolsz előre lefagyasztott tejet, amit oda tudtok adni a babának amíg ki nem ürül az altató a szervezetedből, addig nincs gond

a kiürülés alatt pedig ki kell önteni a lefejt tejet


vagy miért félsz, hogy el kell apasztani a tejet? hosszabb gyógyszeres kezelést is igényel a műtét utáni gyógyulás?

2009. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem annyi tejem nem volt hogy előre raktározzak így a gyógyszerek miatt műtét után el is kellett apasztani. Remélem nálad nem így lesz és sikerül tovább szoptatnod.
2009. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia! nekem 10 hóhapos volt a babám, engem meg petefészek cisztával műtöttek. Hát a kislány nem szopott 1 napig, mert az altató hatása 1 napig tart. Nem volt nagy műtét 1 óra. másnap saját felelősségre hazamehettem. De azt mondták a kórházban, ha már eszik mást akkor nem lesz semmi baja ha 1 napig nem szopik (cumisüvegből a lefejt tejet nem fogadta el). a kórházban fejtem a mellem, így nem apadt el. amúgy azt mondták, hogy a műtét miatt nem kell elapasztani a tejet.
2009. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló, nekem sem lesz nagy műtét 15-20 perc (remélem), 3-4 hós körül lesz a babám, még nincs eldöntve pontosan mikor. Még nem fejtem, de akkor próbálkozom, hátha elfogadja cumisüvegből, muszáj lesz neki, mert igen nagy étkű :-)
2009. szept. 29. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 hós volt a kisfiam amikor műtöttek epekő miatt.kb 1 órás volt a műtét és az altatóorvos azt mondta hogy 24 óra kell hogy az altatószer kiürüljön a szervezetemből. Műtét előtt lefejtem a tejet a kórházban és műtét után is fejtem.

A gyerkőc az otthon eltett anyatejet falatozta addig.Én is meg voltam ijedve hogy mi lesz vele mert addig mindig ciciből evett és nem fogadta el a cumisüveget sem,de mikor élesbe ment a dolog már nem volt semmi gond.Műtét után is fejd le amikor úgy érzed hogy már sok van ,persze azt ki kell önteni.Ilyen "kis" műtét miatt nem szabad elapasztani.Én ráadásul még visszakerültem 5 napra és akkor is fejtem ,még éjszaka is.Most 7 hós a pici 9 kilós kisfiam és van még tejcsim is.Úgyhogy fel a fejjel.

2009. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 7. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!