Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinaljak? Mellgyulladas,...

Mit csinaljak? Mellgyulladas, tobbi lent.

Figyelt kérdés
Par napja a bal mellem begyulladt,nagyon fajt es kemeny volt,a mellbimbom is borzasztoan fajt ha abbol probaltam szoptatni,azota borogattam meleg vizes rohaval,massziroztam es fejtem,a mellbimbom mar nem faj es a mellem sincs megtelve,bekemenyedve csak a mellbimbom felett egy penzermenyi helyen es piros is,egy tejmirigy lehet begyulladva?erzodik is egy kis gocs,mit csinaljak szerintetek?adjatok valami tanacsot!
2013. máj. 28. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
ami neke bevált csak abbol a mellböl szoptattam és minden oldalrol ráhajoltam a gyerekre oldalt fektettem minden féle testhejzetett kiprobáltam és kiszivta és tulvészeltük ezzel
2013. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Borogasd, masszírozd és tényleg minden elképzelhető helyzetben szoptass (négykézláb a szájába lógatva, kosárlabda-tartásban, fejtől lábig stb).

Viszont ha egy-két nap múlva nem múlik el a pirosság és fáj is a melled ott, mindenképpen mutasd meg sebésznek, mert elképzelhető, hogy tályog alakul ki (az viszont semmilyen szoptatással nem múlik el, ahhoz orvos kell!).

2013. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!