Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy még mindíg...

Normális, hogy még mindíg 2óránkén (éjszaka is) szopik a 3 hónapo kisfiam?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak normális, de jobb lenne, ha egyben aludnátok 5-6 órát. Nem lehet, hogy nem lakik jól?


Azért ezt olvasd el:

[link]

2009. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia!az én kislányom is 3 hónapos és általában 3-szor kel fel éjjel...
2009. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

oh,akkor ti még jól álltok:)


Mi 1.5 óránként szopizunk.

Nappal kb. 3*,éjjel meg 1.5 óránként.

És elég szép adagokat eszik.


Már hulla vagyok,pedig mégcsak mi is 3hósak vagyunk.

2009. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a cikket köszönöm. mellettem alszik amúgy csak sajna én ha felébredek teljesenfelébredek, nem tudok csak flálomban szoptatni mint sokan. már gondoltam arra, hogy megkínálom evés után egy kis tápszerrel is,ha elfogadja akkor gondolom éhes még.

utolsó válaszolónak akkor kitartá neked is reméljük hamarosan azért többet kibírnak majd evés nélkül. amúgy mekkora a súlya? az én kisfiam két hete volt majdnem 7 kiló

2009. okt. 6. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
A súlya nagyon szép a babának, szóval én a helyedben nem adnék "mű" kaját a babucinak. az anyatejnél jobb nincs, de ezt gondolom te is tudod. légy türelmes, most a baba a legfontosabb, hogy neki mi a legjobb. nem lesz ez így örökké, hogy ilyen gyakran egyen. de csak a saját kényelmed miatt ne tömd meg még tápszerrel is.
2009. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, csak hihetetlenül fársztó! Az én babám 5 hósan állt 3 órára, és 10 hósan kezdte elhagyogatni az éjszakát. Hiába jóéjtpapi meg jóéjttáp, úgy kelt, mint az óramű.

Kitartást kívánok! Szépen kialakul majd, ha hagyod. Éheztetni nem érdemes, mint tapasztaltam...

2009. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem elég neki a tejcsi. Nálunk is így kezdődött a pótlás tápszerrel. Azért volt tápszer, mert nekem már nem volt elég a tejem.Akkor a kislányom 4 hónapos volt. A gyermekorvost kérdeztem, ő mondta, hogy már nem elég. Nagyon jó doki, 100 %-ig megbíztam benne./Sajna már máshol rendel azóta/. Szerintem kérdezd meg a gyermekorvost. Esetleg próbáld ki, tényleg éhes-e és azért ébred fel ilyen sűrven éjszaka? Nem csak a te tested melege hiányzik neki, hogy magad mellé vedd? Hátha akkor visszaaludna? Tudom, hogy nagyon fárasztó így, és előbb-utóbb kidőlsz az éjszakázások miatt. Ismerős a helyzet, én 2 gyerekes anyuka vagyok, tapasztaltam egy-két dolgot.
2009. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia kedves utolsó.köszönöm a választ nekem is két kismanóm van anagyobbik 2ésfél éves. éjszaka mellettem alszik próbáltam már cumival visszaaltatni, de nem ment. hétfőn megyünk a doktor nénihez majd rákrdezektőle.
2009. okt. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!