Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi van ha az én lányom nem...

Mi van ha az én lányom nem AKAR annyit enni, mint amennyit a védőnő javasol?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hónapos majdnem 7 kilós a kislányom de napi 700-800 között eszik és ha belegebedek se tudok vele többet megetetni pedig tejci lenne több is bőven. Tény h gyarapszik de akkor minek ez az ajánlás?

2013. jún. 7. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
megmondom őszintén ezt én sem értem, hisz úgyis annyit eszik amennyire szüksége van főleg ha anyatejes
2013. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Te mindig annyit eszel mint a szomszéd, vagy a férjed, vagy az anyukád? Ugyan már!! Legyen eszed!
2013. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog mit mondd a vádőnő. Teljesen jó súlyban van és ha gyarapszik akkor nincs gond. Nem gépek a babák. ha ezen lovagol állandóan a védőnő mondd azt hogy evett annyit. Figyeld a súlyát ha gyarapszik nincs gond. vannak védőnők akik rápörögnek bizonyos dolgokra és azt hiszik a babák olvasták a tankönyvet hogy mit kell produkálniuk. Nyugi éhen nem fog halni, ha éhes jelzi. A legtöbb baba elté a tankönyvi adatoktól mégsincs semmi bajuk és felnőnek.
2013. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
tejci..
2013. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem evett sosem annyit, mint kellett volna. Már 20 hónapos, és még mindig csak 10 kiló, de makk egészséges, sosem volt még beteg. A magassága átlagos, a súlya, ami kicsi, de az apja is magas, vékony, ilyen alkat. Engem is sokat szekált a védőnő eleinte, aztán belátta, hogy ő ilyen és kész, sose lesz elhízva.


Ráadásul a Te lányod teljesen jó súlyban van, akkor meg nem értem, miért lényeges, hogy mennyit eszik. Gyarapszik, egészséges, ennyi a lényeg.

2013. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én már csak akkor megyek a védőnőhöz ha nagyon muszáj, annyi hülyeséget összehord... Nehogy erőszakkal etesd a lányodat mert megutálja az evést, és később nem lesz hajlandó enni... Ha szépen gyarapodik akkor neki ennyire van szüksége.
2013. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Annyit eszik , amennyit akar! Ha jóllakott, jókedvű, egészséges, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mennyit kellene ennie a védőnő szerint!
2013. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a tejci???
2013. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
A tejcin vagytok fennakadva,én olvastam már itt olyat,hogy bonyesz,de a gyümitől is falra mászok...
2013. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ok, a tejcivel csak kötekedtem, de hogy "bonyesz"???

Ezt komolyan nem tudom mi, mit jelent és milyen nyelven van???

2013. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!