Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Begyulladt mellre írt fel...

Begyulladt mellre írt fel bárknek Cataflamot a doki? A leírásban az van h szoptatás alatt nem szabad, de talán ez csak elővigyázatosság. Vagy milyen gyulladás csökentőt szedjek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy benne van, nem tudják a konkrét hatását, mivel nem tesztelték soha. De ezt szokták ajánlani. Nekem is ezt mondta a védőnő, sőt, én be is lázasodtam, nekem még antibiotikumot is kellett szednem.

De nekem azt mondták, hogy ez elsősorban a kialvatlanság miatt van, van segítséged?

2013. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem szájüregi műtét miatt adták, és gyerekorvos, szájsebész, háziorvos és nőgyógyász egyöntetű véleménye az volt, hogy ha 10 napnál nem alkalmazom tovább, akkor nyugodtan lehet mindent, ami nem szteroid és nem hormon tartalmú.
2013. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
IBCLC-s szoptatási tanácsadó véleménye: ellentétben a betegtájékozatóval: szedd nyugodtan, nem árt a babának.
2013. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!