Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egyik mellemben fele annyi...

Az egyik mellemben fele annyi tej van, mint a másikban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Láthatóan, érezhetően is kevesebb tej termelődik az egyik mellemben, de a mérés is ezt bizonyítja. Két mellből szoptatok, a szoptatás után nem marad tej egyikben sem (pótlást is kell adnom) Szeretném növelni a tej mennyiségét, de nem tudom hogyan tehetném. Járt valaki hasonló cipőben?????
2013. jún. 18. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy kezdd azzal amelyikben kevesebb van, így több fog termelődni. Valószínűleg hasonlóan jártál mint én, hogy az egyiken többet volt, tovább evett belőle, így az többet termel, míg a másik már nem ürült ki, és ezért abban nincs annyi tej.

Én úgy jártam, hogy az egyik mellemet nem fogadta el a kislányom, és meg egy idő után meguntam a fejést, így abban szinte el is apadt, csak pár csepp maradt. Kisebb is lett :(

2013. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam mint te. Nekem nem feleannyi volt az egyikben, hanem még annál is kevesebb. Mindig megpróbáltam először abból szoptatni, de egy idő után nem kellett neki az a cici. Szerintem nehezebben is jött belőle. Utána nem kínlódtam, szoptattam a másikból amíg azt elfogadta.:(
2013. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. harmad, de van hogy negyed annyi van csak a balban mint a jobban. (Azért tudom ennyire pontosan, mert reggel sokszor fejnem kell, mivel a melleim előbb kezdenek feszülni, csomósodni, mint ahogy a fiam ébred, így ilyenkor lefejem mindkettőt.) Én nem csinálok belőle gondot, amíg összességében elég a tej addig nekem mindegy, hogy melyikben mennyi van. Próbáltam egyébként én is, hogy a balból többször szoptatom, de így sem lett több benne (se a másikban kevesebb), ez van...
2013. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. 2. valaszolo! Meddig tudtal igy szoptatni??
2013. jún. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!