Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vajon miért nem fogadja el a...

Vajon miért nem fogadja el a cicit a 2 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Ma este nem fogadta el az egyiket. Csak iszonyúan sírt. Csak a másikat fogadta el. Miért lehetett ez? Ugye tudom még tovább szoptatni?
2009. okt. 11. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nagyon tele a melled?Lehet,hogy nem tudta rendesen bekapni.Ha a tejed lenne kevés,akkor a másikból sem tudna szopizni.
2009. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kb.a fiam is ennyi idős volt amikor neki az a szokása lett, ha kiszívta az egyik cicit és a másikra át akartam rakni ordított és nem volt hajlandó enni. Azt a cselt csináltam, hogy nem átfordítottam, hanem áttoltam vagy egy párnát tettem alá vagy párom fogta. 1 hét alatt elmúlt ez a hóbortja, a gyerekorvosnak amikor mondtam azt válaszolta ki fogja nőni, így is lett.Próbáld te is kicsit becsapni!
2009. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyez. Az én fiam most 12 hetes és a bal mellemből nem igazán akar enni. Ha azt adom neki mindig átfordul a másik oldalra. Nem sír, csak mindig átfordul, elég akaratos, nem tudom megetetni normálisan ebből a mellemből. Én azt csinálom, hogy ha nem fogadja el akkor lefejem abból a tejet és beteszem a többi közé a fagyasztóba. A másik ciciből rendesen eszik.
2009. okt. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinált néhányszor ilyet az én fiam is, most 5 és fél hónapos, vígan szopizik:)))

Próbálhatod azt is, hogy lába hónalj felől van, és akkor ugyanabban a testhelyzetben van, mintha a másikból szopna.

Nekem mensi előtt volt küzdelmes a dolog, de akkor értelem szerűen mindkét mellnél...

2009. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!