Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan legyen vége?

Hogyan legyen vége?

Figyelt kérdés

Kislányom 16 hónapos elmúlt. 1 éves koráig szoptattam, azután ő már nem kérte. Mivel azonban anyatejet szerettem volna továbbra is adni neki, fejtem és fejem jelenleg is neki a tejet. A kézi fejéstől undorodom, ezért bérlet mellszívót használok, aminek az utolsó havi bérleti díja 3 hét múlva lejár. A fejés naponta 4 órát vesz igénybe. Kislányomon kívül még 2 fiam is van, akik a nyári szünetben itthon vannak és velük is kellene törődnöm. És el is vagyok már fáradva, az az igazság. Arra gondoltam, a jövő hónaptól már nem fizetném a mellszívót, leállnék. Így kb. 3 hetem maradt, hogy a napi 500 ml tejemet elapasszam.

Hogy kezdjek hozzá, és mennyi időt szánjak rá?

Köszönöm, aki segít.


2013. jún. 27. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindig csak annyit fejjél ki, hogy feszüljön a melled, így szépen el fog apadni.
2013. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!