Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Begyulladt a mellem? Hajnalban...

Begyulladt a mellem? Hajnalban arra keltem fel, hogy iszonyatosan fáj. Ha szopizik a kisfiam akkor is égő érzést érzek a mellbimbóban, próbáltam masszírozni és fejni, de kb.1 órán keresztül jó, utána megint nagyon fáj az egész cicim.

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha begyulladt akkor pirosnak kell lennie. Lázad nincs? Figyeld és ha rosszabbodik mindenképpen mutasd meg orvosnak, mert nagyon elcsúnyúlhat. Ha nagyon fáj akkor szoptatás után jegeld, szoptatás előtte

pedig meleg vízzel borogasd, az serkenti a tejműködést.

2009. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy nincs-e szájpenésze a babának, mert az is okozhatja a fájdalmat a cicidben, bár azok alapján amiket leírtál, lehet, hogy inkább a túl sok tejtől fáj. Ahogy az előttem lévő is írta, ha begyullad, akkor azt piros folt, és láz kíséri.
2009. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!