Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet 2 nappal ezelőtt elfogya...

Lehet 2 nappal ezelőtt elfogyasztott mogyorós csoki miatt kiütéses 4 hónapos babám?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

ez most komoly csokit kapott egy 4 hónapos baba és még mógyorosat......lehet sőt nagyobb korára súlyosabb is lehet egy ilyen kicsi mogyorotól is

ez nem úgy van,hogy ma kap és ha nincs baj akkor később nem lesz ez miatt

2013. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hú.....


Szoptatás kategóriába van.Azt hittem ebből le esik,hogy én ettem azt,és természetesen nem a babám.

2013. júl. 19. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből teljesen úgy hangzott, mintha a baba ette volna. De szerintem, ha anyatejen ment keresztül nem valószínű, hogy attól van a kiütés, ráadásul az hamarabb jelentkezett volna. Nem lehet, hogy csak a meleg csapta ki? Nálunk olyan volt, hogy nagy meleg miatt kiütéses lett.
2013. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom.


De most még az őszibarackra gondolok,mert azt ettem sokat az elmúlt napokban.

2013. júl. 19. 14:00
 5/5 xStefix ***** válasza:

Hát, 2 nap már kicsit soknak tűnik...

Szerintem hanyagold kicsit a barackot, aztán tegyél egyszer új próbát és meglátod.

2013. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!