Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Homeopátiás tejserkentő...

Homeopátiás tejserkentő golyócskáról mi a vélemény? Hogy kell alkalmazni? Mennyi idő elteltével tapasztalható a hatása? Mennyi a napi mennyiség amit be lehet szedni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

én szedtem a szoptatás alatt Urtica Urens-t. Ennek olyan a doboza, hogy el kell tekerni és akkor a golyó belepotyog a kupakba, mert ezekhez kézzel nem szabad hozzáérni. Naponta 2x5 golyócskát szedtem, illetve nyelv alatt kell elszopogatni. Arra is kell figyelni hogy se előtte és se utána fél órát se enni, se inni nem szabad. Én érdemi változást nem nagyon tapasztaltam, bár nálam idegi alapon kezdett el apadni a tej.

Arra vigyázz, hogy többet ne szedj mint szabad, mert az is apaszthat.

2009. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet kézzel meg fogni a homeós bogyókat?
2009. okt. 24. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem mert akkor állítólag nem hatnak. Én nem értek hozzá, csak több helyen ezt olvastam és a patikában is ezt mondták.
2009. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aha értem. én meg hozzájuk nyúltam akkor be se vegyem?
2009. okt. 24. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz tőle de nem biztos, hogy használ.
2009. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem okés meg látjuk majd az eredményt. Mennyi idő után veszem észre a hatást?
2009. okt. 24. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már szedem vagy 1 hónapja, és mindig a kezembe potyogtatom bele a golyókat. Akkor lehet h azért nem vettem még észre olyan őrült nagy változást? Hm...


nekem azt mondta a gyógyszerésznő, h mikró és telefon ne legyen a bogyó közelében. Na és persze h ne egyek igyak előtte utána fél órával.

2009. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogat mosni sem szabad, nemcsak enni és inni.
2009. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!