Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagymellű anyukák akik szoptat...

Nagymellű anyukák akik szoptattok?

Figyelt kérdés
Szopi előtt is nagyok voltak a melleim, hát most óriások a szoptatástól. Eddig mindig melltartóban aludtam, mert féltem, hogy a tej eláraszt éjszaka, viszont ettől nagyon megfájdul minden alkalommal a hátam. Ti próbáltáok már a melltartó nélküli alvást? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2009. okt. 24. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagy a mellem,de melltartóban kellett aludnom mert tejem sok volt,és igy is(plusz melltaróbetét)volt hogy átázott mindenem a tejtöl,még az ágynemü is.
2009. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy a melltartótól fáj a hátad, inkább a mell súlyától. Célszerűbb melltartóban aludni és melltartóbetétet használni, hogy ne ázzon el a melltartód és a pizsamád.


Ha nélküle alszol, a mell kötőszövetei még jobban megnyúlnak a mostani súlytól, és jó lógós lesz a melled.

2009. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálam az az időszak már elmúlt, most 8 hónapos a babám, így a tejem beállt a keresleti szintre, de nálam is volt olyan, hogy éjjel is fejnem kellett, mert nem bírtam aludni. (Hála istennek, hozzáteszem.)
2009. okt. 24. 17:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Másodiknak: ma éjjel is felébredtem a hátam miatt, kikapcsoltam a melltartót, és elmúlt a fájdalom, ezért gondoltam arra, hogy talán azért lehet, mert nyomja a súly a gerincemet.
2009. okt. 24. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, akkor szerintem a melltartód kényelmetlen, vagyis nem biztos, hogy jó a méret, és valahol nyom, ebben igazad lehet. Próbálj ki egy másik (régebbi, akár kicsit kinyúltabb) darabot is.


De ha tényleg kényelmesebb anélkül, és nem bánod, hogy eláztat a tejcsi, vagy hogy a mellek kicsit majd megnyúlnak, akkor aludj anélkül, ha kényelmesebb, bár én inkább az előző variációt választanám :)) Remélem megtalálod az ideális megoldást. :)

2009. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2009. okt. 24. 17:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég nagy melleim vannak. Én topban alszok. piacon lehetett venni 500 ft-ért. nagyon kényelmes. Nem nyom sehol sem. Szerintem azt próbáld ki. A sima utcai melltartók nem alkalmasak alváshoz.Melltartó nélkül ne is próbáld meg mert nagyon eláztatsz majd mindent!! Nekem ez vált be.
2009. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én melltartó nélkül aludtam akkor is, amikor ömlött a tej, hát én cserélgettem a lepedőt, és alá törölközőt tettem. Én nem tudtam melltartóban aludni. (nekem is hatalmas melleim vannak)
2009. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A top jó ötlet, van olyan, amelyben a mellrész dupla, tehát a mega melleimet tartja is meg nem is. Ma este kipróbálom. Köszönöm szépen mindenkinek!
2009. okt. 25. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg olyasmi top mint ami sporthoz való?az nem kapcsos/merevítős,és jol tart.

(elsö voltam)

2009. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!