Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell a kézi mellszivóva...

Hogyan kell a kézi mellszivóval fejni?

Figyelt kérdés
Baby nova mellszivom van, de nem tudok vele fejni, csak pár csepp jön ki belőle, pedig tejem van bőven. Miért? Tud valaki segiteni? Esetleg nem jól használom? Vagy nem elég sokáig?
2009. okt. 24. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Avent kézi szívóm van, és nekem azért nem sikerült először, mert nem nyomtam megfelelően a mellemre a szívófejet. Aztán a csecsemős megmutatta, és onnan már simán ment a dolog. Ja és azon volt szilikonos mellvédő, azt levettem róla, hogy jobban tapadjon.
2009. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérd meg a férjedet, hogy menjen el a gyógyszertárba és vegyen egy Csöpi fájdalommentes mellszívót.

Az is kézi, baromi jó, 2 fiamnál is azt használtam.

Olcsó.

2009. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem indul be a szívóra a tejleadó reflex. Lazulj el, gondolj a babádra, arra hogy éppen cicizik, ilyesmi, meg mielőtt elkezded maszírozd át a ciciced picit, és a mellbimbódat is dörzsölgetsd meg.
2009. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!