Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a kézi Avent mellszívóval...

Ha a kézi Avent mellszívóval nem tudok fejni, akkor ha veszek elektromos mellszívót az be fog válni?

Figyelt kérdés
A babám nagyon hamar elalszik a cicin, így fejni szeretnék és azt adni neki cumisüvegből (így megeszi). Viszont a kézi Aventtel nem boldogulok. Szeretnék beruházni gépire, szerintetek van értelme? Egyébként eléggé kis melleim vannak és szerintem tejem van, bár nem literszámra. Mit tanácsoltok? És milyen típust vegyek?
2009. okt. 25. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az Avent pedig nagyon jó, nem tudsz segítséget kérni valakitől esetleg a védőnőtől vagy tapasztalt anyukától.
2009. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalt anyukától aki ilyet használt, és hasonló cipőben jár, nem. Nem ismerek senkit. A védőnőm meg sajnos azon kívűl, hogy "persze" és "hát igen" nem tud mit mondani. Az egész terhesség alatt és most is tökre ki vagyok rá akadva. Egyáltalán nem védőnőnek való, de hát sajna ezen nem tudok változtatni.
2009. okt. 25. 18:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia nekem Avent kézi van. Nekem is megtanították, hogy használjam helyesen.

Pl. elsőként le kell venni róla a szilikonos mellvédőt. Ha levetted úgy már szerintem lesz vákuum rendesen és menni fog.

2009. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, azt én sem használtam, úgyértettem olyantól kérj segítséget esetleg aki már használt ilyet, de ha nincs próbálkozz összefog az jönni!!! Szorítok.
2009. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kézi Avent nekem sem jött be. Akár,hogy próbáltam nem sikerült.Vettem egy elektromos Pesztonka mell és orrszívót,ez nagyon bevált.Könnyen ,pillanatok alatt kiszívta a tejet és nem mellesleg még orrszívóként is használható,és nem egy drága.
2009. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, és szerintem jó (bár én gépit nem próbáltam, csak a régebbi pumpásat és az rettenetes volt) Én a szilikon párnát is bennehagyom. A lényeg, hogy nagyon jól nyomd rá a cicidre, (nyomd be vele a cicidet) ne legyen rés a szívó és a cicid között. Ha a technika jó, mégsem jön a tej, akkor esetleg ott lehet a gond, hogy a mellszívóra nem indul be a tejleadó reflexed. Nálam is előfordul ez sajnos néha, akkor nem tudok mit tenni, hiába van tej a ciciben, nem jön ki. Viszont ha ez a gond, akkor a gépivel sem tudod leszívni szerintem. Meg gondolom nagyon pici a babád ha hamar elalszik a cicin és arra vigyázz, hogy nehogy cumizavaros legyen. Próbáld meg ébresztgetni. Az enyém is ilyen volt, az első pár hétben állandóan cicizett, aludt-cicizett, de aztán belelendült nagyon.
2009. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van és én sem boldogulok vele. Egy-egy sikeres fejést leszámítva kész küszködés nekem. Már annyira fájnak is a melleim, hogy borzasztó. Nekem mondjuk a szilikon nélkül még inkább katasztrófa, és még inkább fáj. Pedig jól csinálok mindent. A védőnőm és a csecsemősnővér-barátnőm szerint is.

Lehet megérné az elektromos, csak még én sem próbáltam, s félek, próba nélkül, lehet az is csalódás lenne.

2009. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)!


Először én is avent kézivel próbálkoztam, hát nem mondom, kényelmetlen, macerás volt! Aztán vettem elektromosat (avent) és ég és föld a kettő! Teljesen ki tudom fejni a cicimből a tejet (a babám nem szopik így fejem Neki), míg az egyik kezemmel tartom, a másikkal még rá is tudok segíteni a mell masszírozással és úgy mintha minden gép nélkül kézzel fejném. Így az összes tej kijön, és sokkal rövidebb idő alatt. Vagy közben netezek, eszek-iszok, mert van egy szabad kezem! És a szívás erősséget meg én állítom be!

Én csak ajánlani tudom az elektromosat, igaz drága (én olcsóbban vettem újat 20erezért) de megéri!

2009. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kézi van, 2x begyulladtak a melleim, mire a kórházban mondták, hogy vegyem ki belőle a szilikonos membránt. És láss csodát, lett vákuum, rendbe jöttek a cicik, a fagyasztó tele tejcsivel. Próbáld ki, én béreltem elektromos pesztonkát, de nem volt olyan jó, mint at avent.
2009. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is kézi Aventos van és szerintem nagyon jól kiszívja,csak tudni kell használni.A gumi részt ne rakd rá az elejére és vizezd be egy kicsit a tölcsér részét,mert akkor jobban hozzá tapad a cicidhez.Nekem ez vált be és azóta gyönyörűen szív.Tegnap próbáltam egy elektromossal szívni,de nem szívta olyan jól ki,mint az enyém,igaz az medela mellszívó volt.

2009. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!