Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktassam le a 10...

Hogy szoktassam le a 10 hónapos babám, az éjjeli szopikról?

Figyelt kérdés
Sajna csak cicivel tud el is aludni. Éjjel kb. óránként felébred, (szerintem a hasa fáj éjjelente, mert szorulásos). Még mindig mellettem alszik (a sűrű cicizés miatt). Viszont jó lenne valahogy a kiságyba szoktatni, mert én kb. 23 órakor szoktam aludni menni, addig párommal vagyok a másik szobában, és percenként rohanok a babához, hogy nem-e ébredt fel.
2009. okt. 25. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
kap mást is vacsorára, vagy csak cicizik? Én azt csinálnám, hogy amikor elalszik betenném az ágyába és ha megébred, akkor csak odamész a kiságyhoz, de nem kapod ki hanem simogatva megnyugtatod. Ha a hasa fáj, akkor próbáld meg az infacolt, ha meg szorulásos, akkor egy kis barack megteheti a hatását. Nagyon végső esetben megpróbálhatod a ricinus kúpot, (recept nélkül kaoható) és nekünk annak idején bevált. Állítólag szorulásra jó a kamilla tea is, nekünk nem jött be. Sok sikert és kitartást.
2009. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!