Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hónapos csemetémet még...

6 hónapos csemetémet még szoptatom, császárral szültem, a mensim megjött azóta, szerintetek most bevállalni a másodikat hülyeség vagy bátorság?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem bátorság, hanem felelőtlenség, ha úgy tetszik hülyeség császár után 6 hónappal.
2013. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam de mire többet gyarapodna a harmadik trimeszterbe már eltelne az egy év.azért játszottam a gondolattal persze nem azonnal ebbe a hónapba esnék teherbe.Szóval nem tudom.
2013. aug. 9. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2013. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orvosok az egy évet a köv. teherbeesésre mondják. Szerintem bírj ki még egy pár hónapot. :)
2013. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg sem fordulna a fejemben, 1 hónapja szültem császárral és hogy öt hónap mulva már terhes legyek, kezdjek minden elölröl, ááá, szerintem élvezd ki a babázást... és a heged is még csak nemrég gyogyult be.. én nem kockáztatnék
2013. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm 8 hónappal az első császár után esett teherbe...Nem volt egy sétagalopp a terhessége,rengeteget fájt a hege,1-2 hetet kórházban is töltött,majd a végén(utolsó pár hét) csak azért nem kellett befeküdnie,mert aláírta,h saját felelősségre távozik.Konkrétan volt olyan orvos,aki megmondta neki,h iszonyú felelőtlenség volt ilyen hamar teherbe esni.

Én nem vállalnám be,vagyis úgy semmiképpen,h nem konzultáltam orvossal előtte...

2013. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én bevállaltam... bár nem szándékosan, nem terveztük, de így alakult! Szoptattam és terhes lettem. Most lesz 1 éves a fiam a jövő héten, én meg jelenleg 32.héten járok. Császáros hegemmel semmi baj nincs, volt egy vérzésem, amivel 3 napot voltam eddig kórházban ( a vérzés oka, hogy a 12. héten megműtöttek mert méhnyakrákot diagnosztizáltak, és conisatio-s műtét keretében kivágták, és később ez miatt volt egy pecsételő vérzésem). Amúgy jól vagyok, az orvosom fontolgatja, hogy hagyja a természetes szülést, ha a hegem engedi!!!

Először megijedtem, hogy mi lesz, hogy fogom bírni, de semmi bajom nincs, több pihenés kell, szerencsére minden háztartási feladatot megtudok csinálni, amikor ébren van, így amikor a kicsi alszik én is alszom.

2013. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!