Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért sír keservesen, hogyha...

Miért sír keservesen, hogyha a szájába adom a " tejforrást"?

Figyelt kérdés
A héten le kellett mennünk a védőnőhöz(hètfőn), mert vègig sìrta az elöző 3napban az èjszakàt, ès max òràkra aludt be! Írt fel tàpszert, de mondta hogy nagy az esèlye annak hogy hasfàjòs! kapott Infacolt ( hozzà teszem nekünk nem vált be!), de tegnap azt csinàlta hogy bekapja a mellemet, ès ugy 10 mp utàn üvöltve kiköpi! Szàjpenèsze is lett, de az nem sùlyos ès nem is vèrzett be neki!Lehet hogy a görcsök miatt nem kell neki a mellem, vagy valami màs a gond? most az espumisant vettem neki! ès mèg valami tommee tippee cumisüvegünk van, direkt mellbimbòs kialakìtàsa van, szerintetek akkor leszokhat a cicirõl emiatt? mennyie èrezni a tejen hogy mit ettèl? bocsànat a sok kèrdèsèrt, de kezdõ anyuka vagyok, ès a tqpasztalatotokra lenne szüksègem! amugy 3 hetes a kisfiam!:):)

2013. aug. 16. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
azért a szájpenész bezavarhat. Szerintem az lehet hogy fáj neki ahogy nagy erővel szivna.
2013. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hasfájós, az én lányom ugyanezt csinálta.

Tornáztasd, büfiztesd többet, masszírozd a kis hasát.

Hallottam Colief cseppről , nem tudom mennyire hatásos, nekünk semmi nem vált be.

2013. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
te pedig pont kiszophatod a faszt.... akkor se kellenèl ha az utolsò lennèl a földön, inkàbb lezbi lennèk...
2013. aug. 16. 09:34
 4/6 salvadorina ***** válasza:
Hihetetlen, hogy vannak "férfiak", akik a gyerekvállalás, nevelés témakörre izgulnak. Bár, akit ugye az asszony nem elégít ki...
2013. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat, lementünk a dokihoz. màr naguon durvàn sírt! a coliefet adta meg nekünk! hazajöttünk, beadtam neki, igaz az elsőt csak ùgy simàn( de utàna egyből tudott enni( hàl istennek):)!!! kicsit megnyugodtam, ugy nèz li nàlunk nagyon is hatott, ja ès tejmentes ètrendet kell hogy tartsak!:) de ha ez az àra akkor sim!n!!:)
2013. aug. 16. 14:46
 6/6 anonim válasza:
mert szar a melled teje
2013. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!