Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már nagyon fáj; mit csináljak?...

Már nagyon fáj; mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon ügyesen szopott a kicsi de KB 3 hete elkezdet sutáskodni és egy hólyagot szopizott az egyik mellbimbómra és elkezdtem bimbóvédővel etetni ami nekem jó volt de ő nehezen fogadta el és kevesebbet is evett és hiába kentem nagyon nehezen gyógyult mikor már pár napja jó volt azt mondta a védőnő hogy ne használjak bimbóvédőt mert az jobb a babának de már az első szopi után megint nagyon rossz volt és estére megint hatalmas hólyag lett rajta ami most már 3 napja ott égtelenkedik és vöröslik fáj és ég és nem csak kívül de belül is. Kezdem fontolgatni az elválasztást de még csak 2 hónapos.
2009. okt. 29. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valaki előttem írta, hogy ki kell egy tűvel bökni. Nekem is volt egy ilyenem tényleg egy tűvel 'kifordította' a csomósodott gennyet és rá pár órára már tudtam szopiztatni, előtte még a melltartót sem tudtam jóformán elviselni amikor hozzáért. Nekem még a neogranormon kenőcs használt nagyon, de szopi előtt le kellett mosni, mellette levegőztettem, és kézzel fejtem.
2009. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Köszönöm a biztató szavakat és a tanácsokat. Kedves 19:30-as Sajnos későn kaptam meg a babát mert nagyon rossz állapotban volta már 1 hét eltelt mire mellre tudtam tenni és a korán pedig szondával etették és végül valami cumifélével nyugtatgatták mire a nap 24 -órájába én tudtam gondoskodni róla addigra már majdnem 3 hetes volt. lehet ez a megkésett mellre tétel a baj?

2009. okt. 31. 08:52
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kérjél szakszerű segítséget,még nincsen semmi veszve.

Itt tudsz segítséget kérni.

[link]


Olvasgasd a kérdéseket és a válaszokat abból is meríthetsz hasznos információkat.

2009. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!