Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 napja szültem, és már most...

5 napja szültem, és már most rengeteg tejem van. Van más is hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Iszonyat bedurranak a melleim az etetések között. A védőnő azt mondja, ne fejjem le, mert akkor még több lesz, és hogy majd beáll a baba igényeire. Tanácstalan vagyok. 5 naposan még nem eszik túl sokat 30ml-eket kb, és 2 óránként. Tudnátok tanácsot adni?
2009. okt. 29. 14:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan fejjél, és tedd el a mélyhűtőbe, ez késöbb jól jöhet. Ha sok a tejed, 1800 ft/literért átveszik. Egyébként a evésenkénti 30 ml hamarosan meg fog nőni 80-100 ml-re. A 6. hét és 3. hónap körül van fejlődési ugrás, amikor nagyon jól jöhet az elrakott tej, könnyebb átvészelni azt a néhány napot, hogy hirtelen többet fog enni, és nem kell tápszerhez nyúlni.
2009. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!