Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Görögszénamag, nyersen megenni...

Görögszénamag, nyersen megenni (vízzel lenyelni) vagy teát főzni belőle? Melyik a hatásosabb?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a gyógynövény boltban, és azt mondta az eladó, hogy tejszaporításra megenni jobb, de itt meg azt olvasom, hogy teaként is nagyon hatásos. Ma reggel ettem belőle egy kiskanállal, vagyis lenyeltem, mert tényleg elég rossz az íze... kérlek adjatok tippeket, hogy hogy a legjobb!

2013. aug. 22. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én másfél éve iszom. Tényleg nagyon jó. 10 percig hideg vízben áztatom, majd 10 percig forralom. Azt olvastam, ez a leghatásosabb elkészítési mód.

2013. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mennyi vízbe áztatod? Mennyi magot?
2013. aug. 22. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1-1,5 liter vízbe teszek 2 teáskanálnyi magot.
2013. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :)

Ki fogom próbálni, remélem beválik nekem is!! :)

2013. aug. 22. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom elég régi a kérdés,de hátha...Hogy vált be a tea? Én is próbálnám tejszaporításra.
2015. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!