Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől függ hogy mikor indul...

Mitől függ hogy mikor indul el a tejleadás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik cicimből eddig csak úgy folyt a tej ha a kislányom elkezdte szivni. Tegnap este óta viszont csak 10-20 perc múlva kezd el folyni. Mitől van ez? Van a cicibe tuti, mert utána szopott 130 ml.


2009. okt. 30. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon be van durranva!Mielőtt cicizteted előtte maszírozd egy kicsit, vagy melegvizes borogatást rakj rá!Akkor megindul!Vagy fejj egy kicsit előre!
2009. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NEm kemény, nincs bedurranva:(
2009. okt. 30. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire vagy fáradt vagy ideges. Fontos, hogy mikor elkezdesz szoptatni ne legyenek zavaró tényezők. Ne telefonálj, beszélgess stb. mert akkor a tejleadó reflex nem tud beindulni. Előtte igyál meg egy meleg teát vagy valamit, amitől le tudsz engedni (nem alkohol, mielőtt azt gondolják:) ) vagy egy kis zenét hallgass. De ha le tudsz magadtól is engedni, akkor nem is kellenek ezek.


Próbálj meg pihenni. Lehet el vagy fáradva.

Üdv

2009. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam. Igen eléggé fáradt vagyok, sajnos nem tudok normálisan aludni éjszaka -nem a babától, ő csak egyszer kel.
2009. okt. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!