Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell helyesen 2 ciciből...

Hogyan kell helyesen 2 ciciből szoptatni?

Figyelt kérdés
Van ennek valami technikája?
2009. okt. 30. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt most nem nagyon értem. 2 ciciből egyszerre, vagyis ikreid vannak, vagy az egyikben nem elég a tej, ezért a másikból is akarsz adni neki, vagy csak szimplán az egyik ekkor másik akkor kérdésre vagy kíváncsi?:) Én a lányomat ösztönösen szoptattam, ha nem volt neki elég az egyik, odaadtam neki a másikat is, a következő szoptatásra mindig megtellett mindkettő, ne görcsölj rá, csináld ösztönösen. Ja és még annyit, hogy én nem fejegettem ki szoptatás után a maradékot.
2009. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Ha reggel a jobb melledből szopott először és utána a balból, akkor a következő szopásnál a ballal kínáld meg először, aztán jöhet a jobb.

Ez azért van, hogy mindig leürítse mindkét melled és serkentse a következő szopiig a tejtermelődést. Én így szoptatok lassan 5 hónapja, mert 3 hónaposan már nagyon kevés volt a tejem.

Akkor álltam át a kétmellből szoptatásra.


Sok sikert!

2009. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!