Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan kismamikat keresek,...

Olyan kismamikat keresek, akiknek nagy súlyú babájuk miatt ízületi gyulladásuk volt a szoptatós időszakban. Hogyan kezeltétek és mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
Már két hete küzdök a jobb karom(váll-,könyök-,csukló)ízületi gyulladásával,az orvos szerint a jobb kezemet megerőltetem azzal,hogy ülve szoptatok és emelgetem a 4 hós 9 kilós manómat.Hát kímélni nem tudom,az tény,hiszen a babót el kell látni,de ha ez sokáig így fog fájni,akkor megbolondulok.Segítsetek!
2009. okt. 30. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Próbáltad már fekve szoptatni? Nem kell tartani olyankor a babát.
2009. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első hetekben lett ínhüvelygyulladásom a megerőltetéstől. :( Amúgy is sokat szenvedtünk a szopival, szülésnél ráadásul eltört a farcsontom, úgyhogy bőven kijutott a fájdalomból. Most 5 hós a fiam és majdnem 9 kg, így a térdem, ízületek kezdik felmondani a szolgálatot. Alig bírok felállni a székről gyerekkel a kezemben. És ez csak rosszabb lesz. tanáccsal sajnso nem nagyon tudok szolgálni, mert én sem tudom mit tehetnék. Borogatni lehet, fáslizni...és tűrni :) Kitartás

Első hozzászólónak: én sosem tudtam fekve szoptatni a babát mert neki az úgy nem volt jó. Tehát így sem könnyíthettem rajta.

2009. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a fekve szopi nálunk sem megy,mert Zsombor nem szeret úgy enni.Most párnákkal próbálom valahogy tehermentesíteni a kezemet,illetve találtam egy Milgamma nevű kapszulát,ami nem ellenjavallt szoptatás alatt és csak pár napja szedem,de már érzem a hatását,mintha javultam volna kicsit.Persze a szopin kívül nem nagyon tudom kímélni a kezemet,hiszen a gyerkőcömet emelgetni kell,kilenc kiló 4 és fél hónaposan.Ez van.Majd egyéves kora körül,ha elindul,talán könnyebb lesz,legalábbis ízületi szempontból.Addig marad a tűrés és a párnákkal való szoptatás!
2009. nov. 1. 07:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha kézben szoptatod, akkor is szinte fekvő helyzetben van, nem? Mikor nyűglődik, a böfiztetés segít, és aztán tovább eszik.
2009. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milgamma kapszula:

"Terhesség, szoptatás

A terhesség és a szoptatás időszakában 25 mg-ot meghaladó a napi B6-vitamin-bevitel nem javasolt. Mivel a készítmény a fenti komponensből kapszulánként 90 mg-ot tartalmaz, terhesség és szoptatás idején alkalmazása nem ajánlott."

2009. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:amiről te írsz,az a Milgamma neuro kapszula és nem a Milgamma tájékoztatóján van.
2009. nov. 8. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!