Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam megharapta a mellem...

Kisfiam megharapta a mellem szoptatás közben úgy, hogy vérzett. Azóta fáj ha szopik és kevés váladék is jön belőle. Estére be is keményedett. Történt mással is ilyen? Mivel kezeltétek? Köszi. Lehet, hogy be fog gyulladni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Mennyi idős a baba??

Gondolom,hogy most te is félsz tőle,szoptatni ugye?nekem nem a mellemet csak a vállamat harapta meg egyszer nagyon foggal de utána hetekig féltem,hogy megharap..sztem muszáj legyőzni ha szoptatni akarod és jajgattam egyet neki meg szisszegtem és tudta,hogy fáj,és sírni kezdett de ő már 10hónapos elmúlt ekkor..

2009. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1éves múlt.Hát igen,félek minden szoptatásnál azóta,de muszáj...még az is aggaszt,hogy nehogy elfertőződjön.
2009. júl. 9. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szopi után anyatejet hagyod rászáradn. Bioptron lámpa 10 percig minden szopi után, ha van. Utána körömvirág krém. 2 nap alatt begyógyult nekem. Azért keményedik be, mert nem üríti ki a gyerek. Próbáld kifejni (nekem nem sikerült...)
2009. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. júl. 10. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!