Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi ez? Le akarja magát választ...

Mi ez? Le akarja magát választani 5 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Nem nagyon fogadja el a cicit,olyan 5 napja,rángatja a fejét és sir.Üvegből sem nagyon issza meg az anyatejet,bár a tápszert sem.Szilárd kajából a tejpépet megeszi,meg néha beletudok tuszkolni egykis gyümölcsöt,sütőtökpürét. Elméletileg jön a foga,bár én nem látok semmit,meg a torka is piros volt.Mult héten kapott 2 oltást,azóta van "megbolondulva,nagyon nyűgös!Mi baja lehet?
2009. okt. 31. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

jaj, dehogyis, egyetlen baba sem akarja elválasztani magát ennyi idős korban.

biztosan kicsit rosszabbul érzi magát, ahogy írod, piros a torka. ha valaki gyengélkedik, akár felnőtt is, általában nincs étvágya.

ha már 5 napja tart, és holnap is ez lesz, vidd dokihoz.

2009. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már voltunk dokinál,irt ki antibiotikumot,(az étvágytalanság ,még a gyógyszer szedése előtt elkezdődött)
2009. okt. 31. 18:36
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet szopisztrájk? Próbáltad már, hogy akkor szoptatod meg, ha már nagyon álmos, vagy ha ébred. Akkor sokkal nyugodtabb, jobban elfogadja a cicit! Nyugodt, csendes körülményeket biztosíts, bújjatok össze, legyen egy kicsit félhomály, akkor könnyebb lesz!

Ha meg beteg, akkor valóban előfordulhat, hogy kevesebbet szopik, mert fáj valamije.

2009. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
8 hónapos koruk előtt nem nagyon szokták magukat leválasztani, inkább csak sztrájkol + a szuri. Próbálj meg kiiktatni minden más kaját és sűrűbben mellre tenni!
2009. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

én 5 hónaposan killodtam csak kifelé fordult a cicitöl , és állva szoptattam mert már ugy igazgadtam RÁ.

De A cumisüveget nekem elfogadta.

BIZTOS minden össze jött most a babádnak.

KÍTARTÁS!

2009. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
A lényeg, hogy ne add fel a szoptatást! Nálunk is volt ilyen kétszer is. Próbáld meg a másik melledből szoptatni, hátha azt elfogadja. Amikor már jól elfáradt (mellesleg kibőgte magát), akkor végre szopizott. Monjuk én nem próbáltam a cumisüveget. És folyamatosan próbálni-próbálni... fel a fejjel!
2009. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak akkor kezdtem el neki más kaját adni,amikor már 2 napja nem nagyon fogadta el a tejet,hogy azét egyen valamit.Tényleg jobban eszik amúgy éjjel,vagy reggel ébredés után.Tévét meg egyéb zavaró tényezőket kiiktattam,mert nagyon könnyen elterelődik a figyelme,minden kis zajra abbahaggya a szopizást.
2009. nov. 1. 09:53
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a biztatást,remélem nem apad el a tejem:-O
2009. nov. 1. 09:55
 9/14 A kérdező kommentje:
Ma már oda eljutottunk hogy üvegből iszik anyatejet,meg tápszert is,de cicizni még mindig nemakar :-(
2009. nov. 1. 16:46
 10/14 A kérdező kommentje:
Pedig a torka már rendben,és a foga sem fáj szerintem.
2009. nov. 3. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!