Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol érdemes tejgyűjtő kagylót...

Hol érdemes tejgyűjtő kagylót venni? Hány ml tej fér bele? Kb milyen árban van és érdemes e gyáltalán kipróbálni? Nem túl macerás? Nekem folyamatosan folyik a másik mellem amikor szoptatok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, en hasznaltam kagylot, nem maceras,mig az egyik melledböl szoptatsz, ratapaszthatod a masikra vagy ha amugy is melltarto van rajtad beteheted oda. Nekem neha egesz jo kis mennyiseg gyült össze, kar lett volna betettel felszivatni. Persze nem nagy adagokra kell gondolni. Szerintem olyan 10 ml ferhet bele kenyelmesen. Nekem Avent volt, nem tudom milyen mas van meg.
2009. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg valami, azt hiszem 1800 Ft körül volt, a csomagban van 2 kagylo meg olyan "mellszellöztetö", ha kicsit faj a mellbimbo es dörzsölne a melltarto. Maria Bababolt, Visegradi u. azt hiszem, 13. ker
2009. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem kb.50-60ml folyik ki a másikból egy alkalommal. Ha csak 10ml fér bele akkor nem megyek vele semmire, mert a többi ki fog folyni.
2009. nov. 3. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:

És ha lefejnéd azt a melledet,amiből nem fog szopni a Pici? Vagy akkor ott vagyunk, ahol a prt szakad, mert akkor meg a másikból fog folyni?

Esetleg ha úgy látod, telitődött a kagyló, akkor szüneteltesd addig a szoptatást, míg kiöntöd. Vagy nem tudom máshogy hogy lehet.

De valóban annyi mennyiség folyik?Nagyobbat nem hiszem, hogy fosz kapni.

Amúgy én a patikában vettem, mert sebes volt a mellbimbóm. Az R-Med márkájú, de semmit sem ér, sőt. legalábbis arra, amire én vettem, nem,mert nem szellőzika bimbó.

2009. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Megnéztem:az enyémbe 20 ml anyatej fér, a többi már kicsorogna.
2009. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. Akkor maradok annál a megoldásnál, hogy a másik alá tartok egy üveget, de ez is elég macerás nem nagyon tudok így a babámra figyelni vagy pedig úszunk a tejben... Csak így kizárólag itthon tudok szoptatni mert máshol ezt nem tudom megoldani.
2009. nov. 3. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg folyt ki de én használtam kagylót!Sokkal egyszerűbb mint alátartani egy üveget!

Mikor megtelt, szopizás közben leemeltem, és a szelepén keresztül kiöntöttem, és visszaraktam!És ha mentem valahová, akkor is sokat használtam, mert nem nagyon látszik a melltartóban, viszont nem kell attól félni hogy átázol!Nekem ilyen volt.Nem drága én gyógyszertárban 600-ért vettem!

2009. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ja bocs lemaradt!

2009. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor lehet hogy mégis megpróbálom talán kényelmesebb lesz mint tartani az üveget.
2009. nov. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!