Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti szoptatás előtt pelenkáztok...

Ti szoptatás előtt pelenkáztok, vagy utána?

Figyelt kérdés
Ha előtte pelenkázok, végigvisítja az egészet, rúgkapál, sajnálom szegényt és negyed órát is eltart mire tisztába teszem a nehézségek miatt, és még köldökcsonkot is ápolunk. Ha szoptatás után teszem tisztába, akkor felébred, és újra mellre "kell" tennem. Ti hogy csináljátok?
2013. szept. 1. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én utána cseréltem mindig,mert rendszerint be is kakilt utána.
2013. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Utána. Előtte nincs értelme, hisz úgyis telerakja a pelust.
2013. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én előtte szoktam pelenkázni.
2013. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapos koráig mindig szoptatás után pelenkáztam, hiszen evés után szinte mindig kakált is.
2013. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amíg pici volt és evett-aludt, evett-aludt, addig előtte (mert bealudt a cicin) aztán mikor már nagyfiú lett (kb. 10-12 hetesen) természetesen kaja után csak, amikor evés közben rotyizott, már büfi után tettem is a pelenkázóra :)

ha nem rotyizik, akkor kb 3 óránként én a pisiset is lecserélem...

ja és már éjszaka nem cserélek neki, pedig 3 óránként felkel enni, és pipikél is (mondjuk nem rottyant be éjjel, de ha mégis se lesz vörös a kis popója) amíg kicsi volt, természetesen cseréltem éjjel is a pelust ha kakilt, de abba hagytam, mikor eljött az az idő, hogy nyügizett éjjel miatta, vagy már úgy nem aludt vissza.

én azt javaslom, hogy akármikor kakil, tedd tisztába (de legalábbis 2 órán belül) és ha HA KÉRI A CICIT, MINDIG TEDD CICIRE! (ez kb. 6-8 hetes koráig így lesz, de "kifizetődik" ez a dolog, sok lesz a tejed, ő szépen fejlődik, és hidd el, nem marad így, nálunk is a baba magától átállt a 2-3 óránkénti evésre - én nem erőltettem neki semmit, sőt, imádtam a cicizést, az ő döntése volt...) :)

jó babázást ! :)

2013. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor epp szukseges, valtozo, ha epp kakilt. Nincs rendszer, mivel igeny szerint szoptatok a legelejetol. Lefekves elott, szoptatas elott cserelek mindig es, ha kakilt, utana is.
2013. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiotoknak!
2013. szept. 3. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!