Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan 1-2 hete nagyon fáj a...

Olyan 1-2 hete nagyon fáj a hátam, lehetséges hogy a szoptatástól?

Figyelt kérdés

Babám 6 hónapos csak anyatejes.

Egyik ismerösöm azt mondta,hogy a szoptatástól fájhat,ez lehet?

És mit tehetnék?


2009. nov. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,

fájhat szoptatástól a hátad, ha nem ülsz kényelmesen, és a könyököd, amelyikben a baba van nem támasztod meg

pl. kényelmes karos fotelben

én itthon mindig igy tettem, szopipárnát is használtam, ezért nem kellett emelgetni a babát, kényelmes is volt

viszont amikor nem itthon szopizott - szörnyű hátfájás kinzott, mert vagy nem volt kényelmes, a babát is tartani kellett, pedig nem volt nagy súlya

2009. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, mondjuk a fiam már 12 hónapos volt, mire nagyon rossz lett. Mi 2 hónapon belül leálltunk a szoptatással. Nálatok ez viszont még korai. Én elmennék dokihoz, de addig is csak nagyon kényelmes, háttámlás fotelben szoptatnék, az jó a hátnak. És feleslegesen ne emelgesd a picurt!
2009. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is fáj sokszor még le is zsibbad főleg lapocka tájékán, hát nem valami kellemes.Használom a TRAUMIL kenöcsöt ez homeopátiás készítmény ilyen jellegű problémákra.
2009. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Többnyire fekve szoptatok,tehát nem tartom a babám kézen.

Az a kenöcs neked segített? Lehethogy akkor kiprobalom.

2009. nov. 1. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal jobb lett, alapos masszírozás(be áll az izomzat és ezért fáj,heti 2-3 maszír jót tesz) után nyújsd meg az izmokat. A kenőcs durván 2000.- Viszont nem kell túl vastagon kenni. Jobbulást kívánok!
2009. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!