Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudok javítani a...

Hogyan tudok javítani a kisbabám alvásán, ugyanis nagyon ébren alszik?

Figyelt kérdés
szinte minden rezzenésre megébred nappal,pedig a tv-t szólítom,hogy ne legyen az a síri csend.2 hónapos
2009. nov. 2. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, mert ugyanebben a cipőben járok
2009. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a tv nem jött be, szerintem a villódzó fénye zavarta a babát, mert amióta zenét rakok be neki a cd-be, azóta nincs gond. A rádiót kihagytam, mert először azt hittem, hogy a "beszéd" zavarja a tv-ből. Úgyhogy lehet, hogy a fény, vagy a beszéd zavarja őket is. Azt is ki lehet próbálni, hogy besötétítetek a szobát. Bár az elég lehangoló, ha egész nap sötét van.
2009. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hason vagy hátom alszik a babád, de én úgy látom, hogy hason mélyebben alszanak, mint háton. Háton alvásnál nekem is az volt a problémám, hogy le se lehetett rakni, egyből felébredt, vagy ha nem ébredt fel, felületesen aludt, kalimpált álmában stb. Azt vettem észre, hogy ez amiatt volt, hogy még nem aludt nagyon mélyen, mikor letettem, és ahogy lazultak az izmai, védekezésként összerándult és ez félig felébresztette. Azóta úgy teszem le, hogy a két karom a kezei és a térdei alatt vannak és szinte milliméterenként húzom ki alóla, ahogy érzem, hogy kezd nehezedni. Azóta nincs gond a háton alvással sem. Remélem, tudtam segíteni.
2009. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!