Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ismeri valaki ezt a gyógynövén...

Ismeri valaki ezt a gyógynövényes kapszulát tejserkentésre? Benedekfű, csalánlevél, édeskömény és görögszénamag koncentrátum?

Figyelt kérdés

[link]


Azt mondja a benne szereplő hölgy, hogy tejserkentésre használta, németországi tipp alapján (19. perctől-) Ismeri valaki ezt a kapszulát? Lehet kapni Magyarországon is? Milyen néven?


2013. szept. 12. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem a More Milk Plus nevű kapszula? Én ezt szedtem annak idején, úgy emlékszem, ezek voltak az összetevők. És tényleg nagyon jó, elég drága, de megéri. Itthon is lehet kapni.
2013. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy igazad van, utánaolvasok ennek :))) Még nem született meg a babám, lehet, nem lesz rá szükségem, de gondoltam legalább elméletben felkészülök minden lehetőségre. :) Köszi, hogy írtál! :)))
2013. szept. 12. 14:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen! :))) Ez az összetevők listája! :) Zseniális vagy, köszi szépen! :D
2013. szept. 12. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éves a babám és még mindig szoptatok és rengeteg tejem van ezért tapasztalatból írom tanácsként hogy a gyakori mellre tevéssel sokkal többre mész mint a tejserkentőkkel.Inkább ebben gondolkozz.Lényege a szoptatásnak a kereslet-kínálat!Minél többet és többször szoptatsz annál több tej termelődik.Nekem mind a 3 gyermekemnél bevált.Boldog babavárást :)
2013. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a MoreMilk kapszula lesz. Nagyon sokan dicsérik, én is szedtem, de nálam egyáltalán nem volt hatása. Aki szedi, és sok teje van, azt hiszi, hogy a kapszulától, pedig lehet, hogy anélkül is sok lenne. Lehetetlen bizonyítani a hatásfokát.
2013. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam sem segített a MoreMilk, szerintem abszolút nem éri meg az árát.
2013. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!