Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy csináljátok, hogy kényelm...

Hogy csináljátok, hogy kényelmes legyen a szoptatás? Párnával? Vagy hogyan ültök?

Figyelt kérdés
szóval kb 1 ora egy szoptatás azt hogy teszitek meg hogy csak a babát nézhessétek gyönyörködhessetek benne meg ilyenmi ugy hogy nektek sem kényelmetlen?
2009. nov. 4. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapni "szoptatóspárnát", amivel kényelmessé teheted a szoptatást...


Egy kényelmes, öblös fotel is megfelel a célnak...


Sokan félig fekvő helyzetben szoptatnak...

2009. nov. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak fekve szoptattam. Egyszer az egyik oldalamon fekudtem, aztan a masik oldalamon. En ulve soha nem is probaltam.
2009. nov. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is fekve szoptattam.
2009. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is fekve,úgy a legjobb,föleg az elején sokáig szopnak és el is alszanak,nekik is jobb,meg az anyának is kényelmesebb és nem kell a drága szoptatós párna.
2009. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nem ment fekve a szoptatás, ezért vettem a teszveszen egy makói csajszitól 3500 Ft-t szopipárnát. Ő varrja, és egyszerűen szuper. Azért szeretem, mert nagyméretű és kényelmesen elfér rajta/benne a most 1 éves kislányom is, aki igencsak tekintélyes méretekkel rendelkezik:)

[link]

2009. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak is fekve. Én szopipárnával nem tudok szoptatni.
2009. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bocsi az OFF-ért!

Muszáj belekérdezzek. Aki fekve szoptat, nem zsibbad el a keze? Én még nem szoptatok, de azt hiszem, nem is tudnék, mert nagyon hamar zsibbad a kezem, ha mocorgok, azt pedig nem biztos, hogy tolerálja a kicsi. Úgy láttam valahol, hogy akkor az egyik kezeddel ki kell támaszd magad...

Egy kismami

2009. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a babát támasztom ki fekve szopinál,nem magamat. Az ö háta mögé teszek egy nagyobb párnát,ami az oldalán fekve tartja, nekem az alsó kezem a fejem alatt van,a másik szabad, nem kell kitámasztanom magam.
2009. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!