Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt már olyan, hogy reggelre...

Volt már olyan, hogy reggelre annyi tejcid lett, hogy babád a normál adagjának a háromszorosát szopizta ki?

Figyelt kérdés
3 hónapos anyuka
2009. nov. 4. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem reggelre mindig ömlött a tej a cicimből,és amikor a fiam már átaludta az éjszakát akkor sokszor fejnem kellett,de ilyenkor reggelenként jó sokat szopizott!
2009. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon megijedtem, kisfiam ma reggel 360-at szopizott!!!!! Miközben 120-130-at szokott!

Azóta volt egy hatalmas adag kaki, tiszta habos, nem tudom, az baj-e? Lemértem utána, és 250-el kevesebb volt...

2009. nov. 4. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Éjszaka termelődik a legtöbb tej, ez teljesen normális.

Habos kaki is előfordul, én is megijedtem, mikor láttam,, de következő normális volt és semminem történt aztán. Néha előfordult, nem tudtam mihez kötni.

A mérleget meg jól eltenném a helyedben, ez persze magánvélemény. Bőven elég hetente, (születési súly megduplázása után 2 hetente) egyszer azonos időben lemérni, hogy lásd a gyarapodást.

2009. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia Annamari! :)


Csak észrevettem, hogy Te írtad a kérdést!

Majd írok mailt!

Remélem, minden oké!


Anna

2009. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia Anna!


Hihetetlen, hogy mi mindig "összefutunk" itt :-)

Oké, várom leveled! Remélem Ti jól vagytok!?

Mi hétvégén újra szenvedtünk a szopival. :-( Most megint az van, mint múlt hétvégén. 60-80 ml-t evett, az én melleim pedig olyan puhák voltak, mint szülés előtt...:-(

Ma reggel volt már egy 100 ml, remélem rendbe jön minden. Lassan ébredezik is a kis manó, le is viszem sétálni, mert kellemes 11 fok van és pelust is kell venni...


Szép napot Nektek!

Annamari

2009. nov. 9. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En reggel mindig fejtem a mellembol egy jo adagot, es mikor a kicsi felkelt meg mindig boven jutott neki, de nem zudult a szajacskajaba.
2009. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!