Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyszeri kokainfogyasztás...

Egyszeri kokainfogyasztás mennyire árthat a babának szoptatás alatt? Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből, hogy ismét lehessen szoptatni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 10:55
 1/7 anonim válasza:
46%
OMG
2009. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri kokain fogyasztás is igen csak veszélyes a babádra nézve. Azt nem tudom megmondani neked, hogy mikor ürül ki, de gondolom én az nem pár napos dolog, úgyhogy a helyedben nem szoptatnám a babát. Szerintem hagyj fel a drogozással, ha szoptatsz ha nem, ne tedd tönkre a gyereked életét!!
2009. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Azonnal felejtsd el, hogy gyerek mellett drogokhoz nyúlsz!!! Nem is értelek! Nézz utána, milyen tüneteket okozhat a babának, ha átkerül a szervezetébe!!! Nem pár órás időszakról van szó! Hol van a felelősségtudata egy anyának, aki képes ilyet csinálni!? Mit csinálsz, ha pont akkor történik valami a babáddal, amikor te épp "repülsz", de rád nem számíthat, mert képtelen vagy odafigyelni rá... Vedd komolyan, hogy a legfontosabb feladatod, hogy felneveld a gyereked. Kiváncsi lennék, hogyan adsz majd tanácsot neki, ha eljön az ideje, miközben te felnőtt létedre képes vagy kockáztatni az egészséged!
2009. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"A kokain a szervezetből az egyik leggyorsabban kiürülő drogfajta"

De szerintem vagy ne kokózz, vagy akkor ne szoptass pár napig.

Meg ne tegyél fel iylen kérdést iit, mert normális válasz úgyse fogsz kapni.

Itt senki nem iszik, nem dohányzik és nem szív :-)))

2009. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Kokain? Beszarok. Én meg még egy fejfájás csillapítót se mertem bevenni, sőt még egy korty kávét se ittam terhesség alatt sem és szoptatás alatt sem. Vagy én vagyok túl merev?
2009. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12.21-esnek.


Nem,nem te vagy túl merev...!


Én is épp most kérdeztem meg,hogy milyen fejfájás csillapítót szedhetek be,mert 2 napja szétszakad a fejem,és már nem bírom tovább....


Mi "csak" azok az anyák vagyunk,akik nem akarnak ártani a babájuknak..!


A kokain meg még terhesség előtt x idővel fogyasztva is káros lehet a majdnai babára...Nem hogy annak,aki szoptat...!


Üdv.,egy 3 hónapos baba anyuja

2009. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én iszom napi 2 tejeskávét (szemes kávébó), szoktam bevenni fejfájáscsillapítót (ha nem veszek be, nem tudok, sem enni, semm inni)

8 hónapja szoptatok, éjjel is.

2009. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!