Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem akar szopni 8 hetes...

Nem akar szopni 8 hetes babám. Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe estem, mert ma összesen 40 ml-t szopott.Nem azért mert nincs mit,hanem mert nem akar.Próbáltam,hogy hagyom sírni,aztán újra cicire rakni,de akkor se akart.Pedig eltelt már 4 óra az előző etetés óta,úgyhogy éhes volt.Tolta el magát.Már adtam neki lefejt tejet pohárból,azt szó nélkül megette.Csak a cici nem kell.Bárki aki tud ebben segíteni,nagyon szépen megköszönném.
2009. nov. 4. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy pohárból adtad és nem cumisüvegből, így nem lesz cumizavaros!

Próbáld meg járkálva ringatni szopipozícióban, hogy megnyugodjon, és amikor már nem feszeng, tedd úgy mellre. Még járkálás közben szoptasd, és ha már ráállt a dologra, lassan leülhetsz. Másik: próbáld meg félálomban mellre tenne, vagy ha teljesen elalszik, úgy is (alvás közben is tudnak szopizni). És ami a legfontosabb, próbálj meg Te magad nyugodt lenni, még akkor is, ha aggódsz, mert megérzi a feszültséged, és amiatt is lehet, hogy nem akar. Kitartás!

A szopási sztrájkról bővebben a köv címen olvashatsz még:

[link]

2009. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg bimbóvédővel.Cumisüveget lehetőleg kerüld el.
2009. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válszt. Sajna nem jön be se az állva szopi, se az, hogy félálomban etessem. Amíg gyorsan jön a tej, addig szopizza (jobb esetben), de ez max. 50 ml a két ciciből. Egyébként nem a mellbimbómmal van a gond, mert azt rendesen be tudja kapni.Nem tudom mit csináljak.
2009. nov. 10. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az egyik lll tanácsadót, ki is mennek helyszínre, és segítenek, nekem telefonon is tudtak többször is (bár más problémával)nyilván van valami ok, csak így látatlanban ez nehéz... Ne add fel, még olyan pici a babód!
2009. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!