Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit alszik a babátok egy...

Mennyit alszik a babátok egy huzamban? és mindig magátol kell fel, vagy ti ébresztitek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
amikor hazajöttünk a kórházból, éjszaka egy huzamban aludt 6-7 órát, azt mondta a védőnő, hogy ez normális, és nem kell ébresztgetni. Azóta is éjszaka van 6 óra amit végigalszik, de amúgy 3-4 óránként kel. Napközben van h csak 1-1 órát alszik. most 3 hónapos, és mindig magától ébred
2009. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az esti fürcsi után vacsi és 5 óra alvás. Éjjel 1 körül ébred, eszik, majd alszik megint 5 órát. Utána viszont egészen délután 2ig fent van, 5percekre elszundít, de amúgy tök éber.Kettőtől még alszik 6-ig.

Én sem keltem fel, bár az elején megijjedtem, hogy ez nem normális, amikor másé 1,5-2 óránként ébred, de azt mondták, amíg alszik, addig is fejlődik és csak egy kiegyensúlyozott, nyugodt baba tud ennyit aludni. Fölösleges kelteni, ha éhes, úgyis jelez.

2009. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!