Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen problémát okozhat ha a...

Milyen problémát okozhat ha a babám szopja az úját?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Eldeformálódhat a fogsora, ellaposodhat az ujja, és nehéz róla leszoktatni. Míg a cumit elveszed, az ujja mindig kéznél van. Én legalábbis inkább a cumi mellett vagyok, van néhány példa előttem, akik miatt nem hagyom hogy szopja az ujját.
2009. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Az én lányom még most is szopja az ujját, és gyönyörű fogsora van és az ujának sincs baja!Ha jól esik neki had szopja!Persze lehet ,hogy mindenkinél kicsit más,de én nem voltam ilyen téren "szigorú" Ez valamiért megnyugtatja őket.A kislány 5 éves és estére így alszik el h cumizza az ujjacskáját,de nagyobb korára természetesen vannak különböző prektikák a leszoktatásra, mielőtt "bajokat "okozna (keserű leszopogatható körömlakk stb....Szerintem ne aggódj ezen
2009. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb az uj szopas mint a cumi.Amikor a gyerek jatszik biztos nem lesz a szajaban a keze,ellenben a cumi allandoan a szajaba loghat. a cumi is deformalja a fogakat.Tobb ismerosom cumizott nem all kifele a foguk.
2009. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
Na ezért a legjobb a szoptatás. ;) Bizonyítottan jót tesz a száj- és arcizmoknak, az állkapocsnak, a fogsornak, és kíméli az ujjakat, ráadásul ingyen van. És 5 évesen általában már nem szokása egyik gyereknek sem.
2009. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!