Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A vedőnőm azt tanacsolta hogy...

A vedőnőm azt tanacsolta hogy amig szoptatok feljtsem el a narancsot minden formaban miert? Talan bantja a baba gyomrat? 5 hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

A rostos egyébként sem ajánlatos.

A citrusfélék allergiás tüneteket is okozhat.

A narancs hasmenést és hascsikarást is okozhat.

Remélem segítettem. 4 éves kislány és23km

2009. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel szules utan nagyon megkivantam igy rakerdeztem a szuleszdokinal,majd a gyerekorvosnal is es mind2en ajanlottak...Szerintem babaja valogatja melyik mire erzekeny.
2009. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bizony baj volt belőle. Karton számra ittam az őszilevet mire kiderült attól üvöltött egész éjjel. Csak szűrt leveket ihattam.
2009. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Én azt hallottam, hogy a citrusféléktől megváltozik a tej íze, savanyúbb lesz. Ezért nem szokták ajánlani.
2009. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok ezt lehet, nem lehet dolog az agyamra megy.

Én ettem/eszek mindent.

Fiamat 21 hónapog szoptattam, jelenleg 8 hónapos lányomat szoptatom.

2009. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A rostos narancslé még a tejképzést is elősegítheti! MInden baba más, ha nincs allergiás reakció vagy hasfájás, egyél nyugodtan. Ha mindenki betartaná amit elvileg nem szabad enni, rövid úton éhen halnának a kismamák... :)Ráadásul a narancs bőséges természetes C vitamin forrás, ami eben az influenzás időszakban életmentő lehet.
2009. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En mindent ettem syoptatas alatt meg babot is,nem volt gond.Egzebkent en megettem 1 kg narancsot egyszerre nem volt ettol se gond.
2009. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!