Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Náthás lettem. Orrom folyik,...

Náthás lettem. Orrom folyik, torkom fáj. SZoptathatok? Nem megy el az a kevés tejcsi is? Babám mg mintha rekedtbb lenne. Ő nem kapja el?

Figyelt kérdés
Gyorsan hogy gyógyulhatnék meg? cebiont adok neki, ma kezdtük, én is 500 mg-os c-t eszek.
2009. nov. 6. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én a szoptatás alatt 2x is voltam náthás,egyszer lázzal.szerencsére a babám nem kapta meg.igyál sok mézes citromos teát,lehetőleg kamillát,szellőztess sokat,és alapos kézmosás.
2009. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+ ne csak 500 Cvitamint egyél.

Én ilyenkor MINIMUM 2 óránként 1000mgot eszek, igaz egy részét kipisilem, de hamar át megy rajtam a nyavaja így.


És nem csak rajtam, mert akikkel eddig "etettem" mind hamar gyógyultam.

2009. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy szoptathatsz nyugodtan és nem megy el a tejcsi ettől.
2009. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szoptatással az ellenanyag is megy a babának, csak akkor tilos, ha az orvos kifejezetten mondja, mert olyan gyógyszert kell adnia vmiért (pl. nagyon erős antibiotikumot). A tej max. a magas láztól csökkenhet, igyál még többet, mint szoktál, lázcsillapítót meg szedhetsz szopi mellett is, sőt kell is, ha magas lenne a lázad, de egy nátha nem indok. Még az influenza sem.
2009. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!