Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti védekezés? A...

Szoptatás alatti védekezés? A carazette-ről nem hallottam jókat, az Azalia milyen?

Figyelt kérdés

Kevesebb a rossz mellékhatása? A tejem elvesztésétől félek, a hízás, vérzés stb nem érdekel annyira....

Tapasztalat?


2009. nov. 8. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,én Azaliat szedek a 6 hetes kontroll óta,kislányom most 7 hónapos!Egészen 6 hónapos+1.5 hetes koráig kizárólag anyatejet kapott,volt bőven(még fejtem is)!

Azóta hozzátáplálok+szoptatok is még napi 6-7-szer!Szóval nekem bevált!

Mensim még nem jött meg,egyszer volt egy kis barnázásom egy nap,de ez ennél a gyógyszernél belefér,rá is van írva!

Hízni sem híztam tőle!

A másikat nem is ismerem!

2009. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ha nem gyógyszerrel oldjátok meg?

Gumi? Megszakításos módszer?

2009. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kérdés nem ez volt.

A megszakítás nem biztos módszer, a gumit meg egyikünk sem kedveli...

2009. nov. 9. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kb. 10 hónapja a Cerazette-t szedem, eddig nem volt vele gondom. Kisfiam 1 éves, még mindig szopizik, tehát a tejem nem ment el.

Kb. két hete volt egy pici vérzésem, ezen kívűl más hatása nem volt, és nem híztam meg tőle.

2009. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!