Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos babám szoptatása...

2 hónapos babám szoptatása mellett, védekezés nélkül teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Ha igen miből vehetem észre és mikor? Előfordult már valakivel?
2011. jan. 21. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,hogy teherbe eshetsz.Ha még nem jött meg a mensesed ,akkor esetleges roszzullétekből veheted észre.És igen,nagyon sok mindenkivel előfordult már!!!!A szoptatás nem véd meg teherbeeséstől!
2011. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lesz itt kistesó, én úgy érzem... :)
2011. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen teherbe eshetsz. A hathetes kontrollon a doki nem beszélt erről? Szerintem vegyél egy tesztet.
2011. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapos baba mellett lettem terhes, így utólag már nagyon örülök neki. De van egy ismerősöm, akinek a gyerekei között csak 11 hónap van.
2011. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért annyira nagyon nem félek, mivel ő is, mint a nagyobbik fiacskám elég sokára jött össze, és mindent elkövettünk (hőmérőzés, ovulációs teszt stb.) hogy terhes legyek.

Köszi a válaszokat, azért megfontolom.

2011. jan. 21. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nem sokat jelent!Az elsőre 5 évet vártam,inszem,4 lombik,az 5.sikerült!A másodikkal meg 3 hónapos volt a nagy mikor terhes lettem.
2011. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómnak a gyerekei 13 hónap különbséggel születtek.

Úgyhogy simán teherbe eshetsz.

Ő amúgy nem nagyon vette észre, mert nem is volt mensije még, szoptatott (kisfia is szopizott tovább, ahogy előtte is, őt nem zavarta). Csak egyszerűen furcsán érezte magát, fáradékonyabb volt. S a biztonság kedvéért csinált egy tesztet.

2011. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az 1. baba dettó nehezen, a Kaáli Intézetet is megjártuk. Én is azt hittem, hogy nem leszek egyhamar terhes, aztán a 2. gyerek azonnal jött, úgyhoy jó kicsi lett a korkülönbség :)

Egyik barátunk szintén így jár, x év, x vetélés, majd a másodikkal szoptatás alatt lett terhes pár hónappal szülés után.

2011. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!