Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt már veletek úgy?

Volt már veletek úgy?

Figyelt kérdés

Hogy ránéztetek a melletekre és azt mondtátok hogy Jézusom mi történt vele, a szoptatás miatt, vagy a férjetek elött nem szívesen mutatjátok.?

Igaz én csak 2 hónapja szoptatok de már most ezt érzem és gondolom. Nem tudom mit tehetek hogy ne legyen ez az érzésem. Emiatt volt már úgy hogy semmi kedvem nem volt az egészhez. (Lehet hogy ezért páran támadni fognak de ezt érzem.)


2009. nov. 9. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen, max annyi, hogy amikor a fiam születet majdnem 10 éves, nagyobb lett és az is maradt.

Ő 21 hónapig szopott, most a lányomat szoptatom 8 hónapja. És szeretek szoptatni.

Nyíáron simán felvettem merevítő nélküli háromszög bikinifelsőt.

2009. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Puhább lett, lóg egy picit,de nekem emiatt nincsenek önértékelési gondjaim. Mivel tudom hogy szeret a férjem, ezért ugyanúgy levetkőzöm előtte, és ő ugyanolyan kívánatosnak tart. Mi nők szúrjuk el ezeket a dolgokat, mert a "szép" az a kerek, formás mell, popsi,...stb. stb. Pedig ez relatív. A szoptatástól ereszkedik ugyan a mell, de ez a "feladata". . Meg tessék masszíroztatni a férfiemberrel!!:))
2009. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg az hogy kevés a tej, és emellé kap tápit is, a védőnöm azt tanácsolja térjek át. És nem lesz gondom.
2009. nov. 9. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:

első

Elég hülye védőnőd van:-((

2009. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!