Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy nem ébredne fel a...

Lehet, hogy nem ébredne fel a 10 hetes babám éjjel, ha nappal sűrűbben -3óránként-enne?

Figyelt kérdés
tényleg elvárható,hogy egy ekkora picúr átaludja az éjszakát?-anyatejes
2013. okt. 8. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lánykám most 9 hetes. 3 óránként eszik, és éjszakánként 9-10 órát alszik, már 2,5 hete. Szerintem próbáld ki a 3 órás etetést, hátha. Egyébként hány óránként eszik?
2013. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia

köszi 4óránként-az orvos javaslatára.nyilván nem keltem fel,ha alszik-de ha sir,akkor etessem?

2013. okt. 8. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem várható el egy két és fél hónapos babától, hogy átaludja az éjszakát. Van persze ilyen baba is, de a többség nem ilyen. Mégis mit csinálsz, mikor sír éjszaka? Nem eteted meg, hátha elmúlik az éhsége? A babák nem egyformák, de abban hasonlítanak egymásra, hogy jelzik, mikor enni szeretnének, ki 2 óránként, ki 3 , ki pedig 4 vagy több óránként. Az anyatej termelésnek is jót tesz, ha nincs éjszaka hosszabb szoptatás nélküli időszak.

Ahogy nő a babád, egyre hosszabb időszakokat fog éjjel átaludni (aztán majd, ha jön a foga, akkor visszatérni a sűrűbb ébredéshez), de én semmiképp nem trükköznék az éjszakai szoptatásokkal.

2013. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló! Anyatejes a babád?
2013. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is anyatejes, már 6 hónapos, de még mindig nem alussza át az éjszakát. A hátsóm vertem a földhöz örömömben, amikor 3 hónapos kora után elhagyta az éjjel 2 órási szopit, azóta csak 4-5 körül van, nekem már áldás
2013. okt. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: kolléganőmnek (egy nappal fiatalabb a babája mint az enyém) szintén anyatejes, de 3 hós kora óta átalussza 8tól kb 6-7ig. Szóval teljesen lutri, te melyik kártyát húzod az Élettől, törődj bele :)
2013. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem aludta át egyik gyerekem sem jó sokáig az éjszakát! El sem tudom képzelni, hogy mit csinál az, akinek igen... :)

Ki kell bírni sajnos, ezen ne is gondolkodj. Ha szüksége van rá, akkor muszáj.

2013. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!