Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3-hónapos babám mostanában...

3-hónapos babám mostanában nagyon sirós lett nem tudom mi lehet a baja van hogy sirva kell fel és enni is nagyon nyugtalanul eszik mintha valami miatt nem tudna?

Figyelt kérdés
Rúg vág a kezével és közbe sir nem lehet hogy a foga miatt, egy kicsit meg van duzzadva az innye meg oldalt valami kis fehér pont látszik rajta.Kérlek segítsetek nagyon aggódom még annyit hogy mostanában jóformán egész nap alszik?
2009. nov. 9. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is 3 hónapos a babám és többször volt olyan, hogy szopi közben rúgkapált a picim. Akkor nekem azt mondták, hogy a hasa fáj. Én ilyenkor leveszem a ciciről, a vállamra teszem, általában van egy nagy büfi, és utána folytatjuk. Lehet, hogy neki is beszorul a levegő. Próbáld ki a büfiztetést, hátha ez segít.

Üdv!

3 h

2009. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most 4 hónaposan estünk át hasonló időszakon. Ejjel, nappal sírva ébredt, a szemét sem nyitotta ki. Magam mellé vettem az ágyba, úgy próbáltunk szopni. Keveset evett, de sokszor. A doktornőnk azt mondta, hogy növekedési hullm előtt van, azért nyöszörög és alszik ennyit. Ha jól be takargattam, kezemet a fejére tettem, halkan beszéltem hozzá, a hasára fordítottam-ezek használtak. Na és a TV-t kiiktattuk. Ismét a saját ágyában alszik éjszaka.
2009. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!