Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mehetek szoptatás mellett...

Mehetek szoptatás mellett szoláriumba?

Figyelt kérdés
Sajnos már csak reggel és este szoptatok,néha nappal is ,de már kevés tejem van.Szeretnék menni szoliba,mert már lassan 6 hónapja szültem és szeretnék adni egy kicsit többet magamra,lehet hogy akkor végleg elmegy a tejem?
2009. nov. 9. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én azt olvastam, hogy nem árt, sőt a melegtől kicsit több is lesz. hát nem tudom ebből mennyi igaz. én 2-3 hetente 10 percre megyek, és nem csökkent a tejem mennyisége.
2009. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmenni, dehogy! Csak arra vigyázz, hogy nagyon szárít és ha nem takarod le a bimbót akkor bizony ki fog sebedni szopinál. Én megjártam néhányszor mire rájöttem mi a gond. Azt hittem a babám felejtett el szopizni pedig nem is Ő volt a hibás.
2009. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En semmi esetre sem mennek, mert a szolarium artalmas, es borrakot okozhat. Lehet, hogy maradinak tartanak, de ez a velemenyem. Szerintem ugy jo a borszined, ahogy van.
2009. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!