Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Holnap lessz 4 hete hogy...

Holnap lessz 4 hete hogy szultem, szerintetek mehetek szolariumba? Csaszar miatt no meg a szoptatas miatt aggodom, hogy nem teszek e rosszat a szolarral?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%

én akkoriban örültem, ha pihenhettem, alhattam...

Nagyobb gondjaim is voltak a szolinál.

2010. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hallottal mar arrol,hogy mindenki maskep csinalja!en pihenek mikor a babom alszik,szerencses vagyok mert nagyon jo gyerek!attol meg torodnom kell magammal ,mert babazok!!egy heten 10 perc nem tunik olyan lehetetlennek!
2010. ápr. 28. 19:46
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Szerintem azért a 6-8 hetet érdemesmegvárni már csak a császár miatt is. De elvileg azt olvastam, hogy ha letakarod a melledet akkor nincs gond. De hangsulyoznám, hogy ezt csak ugy olvastam... Amugy meg a nődoki és a védőnő ebben a kérdésben tud segiteni.
2010. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Friss műtéti heget nem szerencsés napoztatni. Plasztikai műtétek után is legalább 6 hétig ajánlják a napozás és a szolárium kerülését.
2010. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
koszi szepen!
2010. ápr. 28. 20:19
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak van igaza, a vágást még ne szoliztasd, mert akkor sokkal csúnyább lesz később, nem fog szépen elhalványodni. A páromat műtötték pár éve a veséjére, jó nagy vágása volt az oldalán. Márciusban volt a műtét, az orvosa azt ajánlotta hogy egész nyáron ne napoztassa a vágást.
2010. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mehetsz, én is mentem,mert télen szültem (császár), csak a heggedet takard le.Én úgy csináltam, hogy a bugyit magamon hagytam.
2010. ápr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem sem javasolták a szolizást, mert a terhességem alatt nagyon sok pigmentfoltom lett, azt mondták várjak, míg eltűnnek, mert ha "ránapozok" örökre ott maradhatnak. Én azt javaslom, hogy várj még vele. Addig is, használj olyan testápolót, amiben van egy kicsi önbarnító, nekem a Dove féle jól bevált.

k

2010. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 xStefix ***** válasza:

És mondjuk napozás?

A természetes általában sokkal egészségesebb, mint a mű. Igaz, ebből 10 percnél több kell, hogy látható legyen az eredmény, de hosszú távon mindenképp megéri.

2010. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6%
Már bocs de megvan a véleményem a kérdezőről...
2010. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!