Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem hiszik el a nök...

Miért nem hiszik el a nök töppsége hogy estére nem fogy el a tejük? Rögtön a tápszerhez nyulnak.

Figyelt kérdés
Én ezt végigcsináltam és én is azt hittem tápis is lett a baba a második gyermeknél meg nem fogyott el a tejem mert hittem benne és nem paráztam rá. Olyan nincs hogy a ciciböl efogy a tej hiszen ujra és ujra termelődik. Nem provokácionak szánom!
2013. okt. 11. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk a többségnél.
2013. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mi van??? Most komolyan ezen pörögsz, hogy valaki este nem tud szoptatni és tápszert ad? Szerintem emiatt kár kérdést kiírnod....de ettől a "töppség"-től majd lefordultam a székről. :)
2013. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
töppség :-D :-D :-D
2013. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért nem hittem el, mert a tápszer biztos. Tejem vagy van elég, vagy nincs, a tápszerből viszont pontosan tudom hogy mennyit evett.
2013. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne problémázz rajta. Aki tápszert akar adni adjon, aki szoptatni akar szoptasson. Én szoptatni akarok, szoptatok, de mit érdekel engem, hogy ki milyen okból nyúl a tápszerhez.
2013. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a te gyereked ordítana éjjel az éhségtől órákon át, és képtelen lennél segíteni rajta, mert egyszerűen hiába erőlködtök, nem jön a tej... Én jó pár éjjelt végig csináltam, erőltettem az anyatejezést hetekig, majdnem minden éjjel tea lett belőle. Alig aludtunk a sok sírástól, kimerültek voltunk mindhárman. Amint tápszerre váltottunk, egycsapásra minden gond megoldódott. Rájöttem, hogy ez egy felfújt hiszti az anyatej/tápszer körül. Az évek alatt rájöttem, hogy ez a legeslegkisebb dolog egy ember életében...
2013. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A saját példád nem igazán nevezhető reprezentatívnak. Igenis van, akinek elfogy a teje, vagy egyáltalán nem tud szoptatni, ha belegebed, akkor sem. Mondjuk alacsony prolaktin szint mellett ez előfordul.

Én akkor hagytam abba a szoptatást, mikor úgy éreztem már, hogy több vele a nyűg, mint amennyi hasznot hoz. 2 hónapig idegeskedtem, hogy éhes marad-e a gyerek, vagy mi lesz, ha épp hétvégén fogy el a tejem. 40 kilóval mondjuk csoda, hogy sikerült így is 7 hónapig szoptatnom. Addig bírta a szervezetem.

2013. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy mások életében vájkálsz, inkább a helyesírást gyakorold szorgalmasan. Töppség, efogy és nök. Elkeserítő.
2013. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Én direkt adtam este tápszert, hogy átaludja az éjszakáz. :) És akkor mi van? Majd jól lepontozol? Nem baj! Én legalább kipihent vagyok!
2013. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
törpös válaszok voltak!
2013. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!