Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hipp gyerekteát ami csak...

Hipp gyerekteát ami csak gyógynövényes te adnál 6 hetes babádnakl?

Figyelt kérdés

Összetétel:cukor,szőlőcukor,kamilla,édeskömény,citromfű,ánizs,és kakukkfű kivonat.

édesköményolaj,kakukkfűolaj.


2013. okt. 25. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
2013. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi van ráírva? Mekkora kortól adható?

Én mecsek baby teát adtam a babámnak ennyi idősen.

2013. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem és ha jól tudom, 4 hónapos kortól ajánlják.
2013. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 hònapos kortòl aljánlott!! De a gyògyszerèsz hölgy aki ajánlotta az mondta hogy pár ève jött egy rendelet eu szerinti hogy rá kell irni hogy 4hònapos kortòl.De már 2-3 hetes kortòl adhatò.Na most csak nem akar rosszat!
2013. okt. 25. 21:42
 5/8 anonim válasza:
0%
Amit vettem hipp teat,ra van irva,hogy a betoltott elso het utan, 3 hetes kora ota adom neki. Nyugodtan adhatsz neki
2013. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is adhatod, de én a cukortartalma miatt nem ezt választottam. Mecsek Baby-t adtam neki.
2013. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! a mecsek teát nem birja a kincsem,mert megcsavarja a gyomrát.Ebbe is van tudom,de csak kis mennyisêgbe.Ugy akarom alkalmazni ezt a teát hogy csak picit teszek babavizbe,èpp hogy legyen ize,mert a sima vizet nem hajlandò meginni törpillám.
2013. okt. 26. 08:48
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez jó. Azt írod, olyan teát, ami csak gyógynövényes. Erre az összetételében az első két helyen a cukor áll. Biztos hogy nem adnék neki. Egy éves koráig egyáltalán semmi cukrot nem kapott egyik sem. Amíg kizárólag szoptak, addig meg más folyadékot sem.


Ha mindenképpen teáztatni akarod, miért nem készítesz neki cukor nélkül? Lehet venni kamillát, édesköményt, citromfüvet, kakukkfüvet gyógyszertárban is, akkor csinálhatsz neki te magad, akár változó arányban.

2013. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!