Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 hónapos gyereknek még...

8 hónapos gyereknek még kell-e éjszaka enni?

Figyelt kérdés
Tápszeres már 1 hónapja.
2009. nov. 13. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs hogy kell vagy nem kell. Az én 17 hósom iszik néha tejet éjjel, de van hogy hetekig nem. Most jön a foga, alig eszik, így éjjel is éhes.
2009. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam egy szakértő válaszában egy másik fórumon, hogy egy éves korig teljesen elfogadott. (persze utána is, de egy éves korig ilyemin nem is kell fennakadni).
2009. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyém még eszik, kell vagy nem kell.

Anyatejes és 2-3 szor kel, pár korty és alszik vissza.

8 hónapos

2009. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy az éhség miatt ébred fel, nem kell etetned, mert így könnyen rászokik arra, hogy azért ébredjen fel, hogy egyen. Inkább máshogy altasd vissza, esetleg itasd meg pár korty vízzel, ha szomjas lenne.

Más eset az anyatejes baba, ott nem lehet az evést és a szopival való megnyugvást szétválasztani, de egy szoptatott baba sem az éhség miatt ébred fel 8 hónaposan, hanem mert megnyugtatásra, közelségre vágyik.

2009. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!