Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet, hogy pár napja...

Mitől lehet, hogy pár napja legalább 8 perc mire beindul a tejem? Mondanom sem kell, hogy a babóm nehezen viseli.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom :(( a tejleadó reflex később indul be. Nekem 4 hós a kisfiam, és kb 2-3 hete van ez, és sajnos már fejni sem tudok, mert arra egyáltalán nem indul már be. Nem tudom mit lehetne csinálni, szerintem semmmit, legalábbis én még nem jöttem rá. De nemrég volt egy ilyen kérdés, és vki írt egy hosszú választ, abban benne van a lényeg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2009. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első babámnál voltam így!Én csak fejtem!A 4. hónapban sírva fejtem(volna) ha tudtam volna de egyszerüen nem indult be!És lassan el is apadt!Volt hogy kitudtam könyörögni aztán egyre kevesebb lett és végül elapadt!

Most 4,5 hónapos a kislányom és most is csak fejek de annyi tejem van hogy még egy babát el látok!Remélem nem járok megint így!

2009. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyit tennék az előző belinkelt válaszhoz, hogy mindennél fontosabb, hogy nyugodt maradjon az anya. Vannak olyan időszakok, amikor késik vagy be sem indul a reflex és ez rettentő kétségbeejtő tud lenni, de muszáj higgadtnak maradni, mert úgy sokkal gyorsabban rendeződik a helyzet. Nálunk is volt pár ilyen a közel két év alatt, de mindig helyreállt.

Én azt vettem észre, hogy függ a menstruációs ciklusomtól, bizonyos időszakokban (pl. peteérés) nehezebben jön a reflex. Más mensi alatt tapasztalja ugyanezt.

2009. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked mennyi idős a babád?

Az enyém 5 hónapos, én is küzdök ezzel a problémával pár hete, és a C fogás sem segít, vagy nem jól csinálom...

2009. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem 4,5 hónapos,de most pár napja márnem fordult elő:)
2009. nov. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!